Bursa Mantolama Yalıtım

0.312.427 2090

Duvar, zemin ve tavanları yeniler ve korur.

Mantolama'nin işi yapıların korunması ve değerlerinin arttırılmasıdır. Duvar, zemin ve tavanları yeniler ve korur. Fonksiyonel ve estetik açıdan sürekliliğini sağlar. Bu amaçla, ürün sistemleri ve uygulama teknikleri firma tarafından geliştirilir, üretilir ve pazarlanır.Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri, uzun ömürlülükleri ve sağladıkları enerji verimliliği ile sürdürülebilirliği temsil eder.

Mimari, insan yaşamında önemli bir role sahiptir. Başarı derecesini bir meskenin, Şehrin ya da bölgenin detaylı karakteri gösterir. Kusursuz bir çevre de bu çalışmanın önemli bir parçasıdır. MantolamaAG, sorumluluk bilinciyle, kendini doğal kaynakları korumaya adamıştır. Bu amaçla, kendisi gibi düşünenlerle işbirliği yapar.  MantolamaAG’nin ekonomik gayesi, müteahhitlerle, mimarlarla ve yapı sahipleriyle birlikte değer artırımını optimize etmektir.

Sto Mantolama yapılan binalarda ve yapılarda, kurulacak olan ısıtma veya soğutma sistemleri eski durumlarına göre daha az kapasiteli olacaktır. Bu nedenle de ısı kaynakları ve ekipmanları için yapılan yatırımlar en aza indirgenmiş olacaktır.

Sto Mantolama cephe mantolama sistemleri, iç mekan ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanlarındaki temel uzmanlığı Sto Mantolama Grubu’nun diğer faaliyet alanlarının da temelini oluşturuyor. Sto MantolamaGrubu’nun diğer uzmanlık alanları ise; cephe ısı yalıtım ve kombine cephe sistemleri, akustik sistemler, beton koruma ve zemin kaplamaları. Uluslararası deneyimlerin paylaşımı komple sistem tasarımları ve yüksek düzeydeki yenilikleri ile Sto MantolamaGrubu, günden güne büyümeye devam ediyor. Sto Mantolama Grubu, yapıların planlanması ve uygulanması, yenileme ve korumaya yönelik çeşitli işlevsel ve estetik çözümler sunuyor.

Sto Mantolama Classic sistemi, 30 sene önce uygulanmaya başlandı. 120 milyon metrekare uygulama ile kendini ispatlamış olan Sto Mantolama Classic, dünya çapında başarılı dış cephe yalıtım sistemi olarak tanınıyor. Sto Mantolama Classic, mineral esaslı (anorganik) sistemlere göre darbe ve çarpmaya karşı 10 kat daha sağlam. Birbiriyle uyum içinde olan sistem bileşenleri sayesinde, çatlamalara karşı güvenli ve tamamen çimentosuz bir sistem.

Sto Mantolama Classic’in uygulaması hızlı, basit ve sorunsuz, her çeşit cephe tasarımı için güvenilir ve farklı tasarım seçeneklerine de uygun. Stolit ya da StoSilco tamamlayıcı sıva kullanıldığı son katta esnekliğini koruyor, uygulama sonrasında minimal gerilmeye maruz kalıyor.

Sto Mantolama Classic’in sayısız renk, sıva ve son kat tekstür malzemeleri ve iyi detay çözümleri içeren çok çeşitli tasarımları var. Sistemde yanıcı madde içeriği sınırlı, bu nedenle yeni bina ve benzeri cephe yenileme projeleri için ideal.

Sto Mantolama MANTOLAMA FİYATLARI

Sto Manto Therm mantolama fiyatları, kullanılacak malzemeye, bina özelliklerine ve yapılacak uygulamaya göre değişmektedir.

siding